אתר תדמית

 

אתר תדמית הוא כרטיס הביקור של העסק שלך!

אתר תדמית מייצג את העסק שלכם ומזמין לקוחות חדשים ולקוחות ותיקים להתרשם מהשירותים אותם אתם מציעים אתר תדמית יכול לעשות את ההבדל אם לקוח יישאר או יעזוב שכן ככל שהלקוח מקבל יותר אינפורמציה כך גם סביר להניח שיפנה אליכם!!!

כולנו רוצים בעצם את הנוחות המקסימאלית והגישה הקלה ביותר אל בית העסק גם הלקוחות שלכם רוצים!!!

אתר תדמית כשמו כן הוא נועד להעביר מסרים תדמיתיים ללקוחות פוטנציאלים בעצם פניי האתר הם גם פני העסק לכן באתר תדמית יש חשיבות רבה מאוד לתוכן האתר ועיצובו!!! חשוב שהאתר יהיה מזמין ונוח לתפעול!!!

הבסיס לכל אתר תדמיתי הוא דף הבית המהווה את הדף הראשי והכניסה לאתר לאחריו דף האודות המספר אודות העסק במה הוא מתמחה? איזה שירותים אתם מציעים? למי הוא  פונה? ניתן ואף הכרחי להוסיף גלריית תמונות ותוכן רלוונטי לאתר תוכלו להוסיף גם לינקים וסירטונים כמובן שאתר תדמית הוא אתר דינאמי ניתן ואף רצוי לעדכן אותו ולהכניס תוכן חדש אל דאגה זה לא מסובך מערכת הניהול של האתר עובדת על ממשק קל ונוח מאוד לשימוש תוכלו למקסם את יכולות השיווק והפירסום שלכם להעניק הטבות קופונים והנחות דרך האתר, מועדון לקוחות הרשמה לניוזלטר ועוד ועוד…כמובן חיבור האתר לרשתות החברתיות כמו פייסבוק טוויטר ודומיהם… הכי חשוב כמובן צור קשר על מנת שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לפנות אליכם וכן זוהי גם המטרה הסופית שהלקוח יתרשם ויצור קשר!!! כמובן שאתר תדמית הוא אתר דינאמי ניתן ואף רצוי לעדכן אותו ולהכניס תוכן חדש

 חשוב מאוד שאתר תדמית יותאם למנועי החיפוש של גוגל!

 

לתיאום פגישת ייעוץ…..     09-8800030