טיפים לניהול נכון של עמוד פייסבוק עסקי

מאיה מדיה בניית אתרים וקידום אתרים - טיפים לניהול נכון של עמוד פייסבוק עסקי

בימינו דף עסקי בפייסבוק הוא דבר שהוא חובה לכל עסק.

כפי שכבר אמרנו פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם עם 1.4 מיליארד דפים והמספר עולה בכל יום ובכל רגע, אבל תפעול דף עיסקי בפייסבוק זה דבר שדורש השקעה ויותר מכל התמדה לכן הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם.

  • בראש ובראשונה עיצוב ומיתוג העמוד העסקי- כמו בכל דבר העיניים רואות הכל!  דף עסקי מעוצב ומזמין ויזואלית בהחלט יוסיף להחלטת הלקוח עם לתת לכם את הלייק לשתף או אפילו לפנות אליכם.
  • תוכן הדף העסקי- ככל שיש לנו יותר אינפורמציה אנחנו נרגיש יותר בטוחים .לכן חשוב שיהיה תוכן רלוונטי אינפורמטיבי והוספת פרטים על מנת שיוכלו להכיר אתכם טוב יותר,  עוד דבר חשוב זה תוכן רלוונטי ולא משעמם על מנת שהלקוח יביע התעניינות ואפילו ייצור קשר . חשוב שהלקוח לא יאבד עניין!
  • הזמנת חברים לדף הפייסבוק העסקי- הזמנת חברים וגולשים לעשות לכם לייק בדף העסקי.
  • מענה- הפייסבוק נותן לנו מגוון כלים לשמירה על קשר עם חברי העמוד אם לקוחות ותיקים ופוטנציאליים על מנת לחזק את הקשר הזה חשוב להקפיד על מענה מהיר אדיב מקצועי ואם זאת ענייני וממוקד.
  • הנעה לפעולה- כל עמוד רוצה שהחברים בעמוד יהיו מעורבים ופעילים למשל מעבר ללייקים ושיתופים היינו רוצים למשל תגובות מלקוחות ותיקים  המלצות או תגובות על פוסטים וכתבות שאנחנו מעלים לכן מומלץ לשתף את הגולשים מדי פעם בפירסום לדוגמא: מה אתם חושבים?.או מה אתם אומרים על זה?. זה מראה על סוג של איכפתיות!
  • מבצעים ותחרויות נושאי פרסים- בכדי לתת תמריץ ללקוחותינו ניתן מדי פעם לארגן איזשהו מבצע או הנחה מסויימת ללקוחות חדשים שמגיעים מהפייסבוק או לחילופין תחרות של לייקים ושיתופים שבסופה תינתן לגולש אחד או קבוצה איזו שהיא הטבה.
  • על מנת להגדיל את החשיפה יש לשתף פוסטים נבחרים בקבוצות ובעמודי פייסבוק אחרים בכך ניתן להגיע לקהל רחב יותר ולהגדיל את התנועה בדף הפייסבוק העסקי שלנו.
  • כל כמה זמן לעדכן את העמוד?- פייסבוק נותן לנו כלים על מנת שנוכל לדעת מתי כדי לנו לפרסם באיזה ימים ובאיזה שעות החשיפה תיהיה גדולה יותר.
  • ניתוח תנועות גולשים- עוזר לנו לתת מבט קרוב יותר על מה קורה אצלינו בדף העיסקי בפייסבוק כמו ניתוח תנועת גולשים בדף תגובות וכמובן המעורבות הכוללת בדף הפייסבוק העיסקי.
  • קידום ממון- הקידום בפייסבוק יעיל והעלות בהחלט משתלמת (אם זאת יש להתייעץ אם בעל מקצוע בתחום על מנת שלא תבזבזו את כספכם לשווא) ניתן להגדיר קהלי יעד ממוקדים מאוד וספציפיים מאוד על פי תחביבים אזורים גילאים ועוד. ניתן להגדיר קמפיין לעמוד ובכך למשוך לדף העיסקי אנשים חדשים ולהגדיל את החשיפה ,ניתן לקדם את אתר האינטרנט שלכם ,פוסטים נבחרים והאפשרויות רבות ומגוונות מאוד.

אלו כמה טיפים על קצה המזלג ,בפועל דף עיסקי בפייסבוק זה משהו שצריך לטפח לתחזק ולעדכן כל הזמן על מנת להישאר במודעות, לא לכולם יש את הזמן להתעסק בזה  ולא כולם יודעים מה לעשות ולכן אנחנו כאן!

מאיה מדיה בנייה וקידום אתרים – מקדמים עסקים מומחים בעיצוב הקמה ותפעול של דפי פייסבוק.

חברתינו מתמחה בבניית אסרטגיה שיווקית אנו נבנה עבורך תוכנית עבודה מחושבת על פי הקריטריונים הרלוונטיים עבורך.

ניהול קמפיינים קידום ממומן ופירסום מודעות על פי קהל יעד נבחר כל זה כמובן תוך שיתוף פעולה מלא אם הלקוח. צוות מאיה מדיה בנייה וקידום אתרים נותנים ייעוץ תוכן לדפיי פייסבוק ומנהלי עמודים.