קידום אתר

קידום אתר

קידום אתר

אם ברצונך להצליח ולקדם את העסק שלך – הרי שהקמת אתר אינטרנט זוהי פעולה אשר מהווה חלק אינטגרלי מהתהליך. אבל, מכורח הנסיבות, אין זה מספיק רק להקים אתר ולנוח על השמרים, אלא שיש גם לקדם אותו כדי שמצד אחד יופיע במיקום גבוה במנועי החיפוש השונים ומנגד ימשוך אליו גולשים שבאמת מתעניינים בשירותים ובמוצרים שלך.

קידום אתר הוא תהליך שיש להשקיע בו מחשבה עוד בשלב התכנון וההקמה של האתר עצמו. בעזרת אתר שבנוי נכון, קידום האתר יתבצע באופן אורגני והוא יהפוך לחביבם של מנועי החיפוש.

קידום אתר בתוצאות החיפוש האורגניות הנו פעולה חשובה מאין כמוה

קידום אתר באופן אורגני נעשה כבר בשלב התשתית, ותהליך זה משפר את מיקומו של האתר (או של כל אחד מדפיו) במנועי החיפוש השונים. היות ואחוז גבוה מכלל השימוש באינטרנט מתחיל כשגולשים מבצעים חיפוש מידע, מוצרים או שירותים, והיות ורובם המכריע לא נכנס לתוצאות שמדורגות בעמודים האחוריים, הרי שאם ברצונך למשוך אליו גולשים – מיקומו של האתר שלך בתוצאות החיפוש הנו קריטי.

אתר מקודם לא חייב להיות רק משאלת לב

במסגרתו של תהליך קידום אתר, אנו במאיה מדיה מתמחים באופטימיזציה של אתרים ובהתאמתם לדרישות המשתנות של מנועי החיפוש. על מנת לספק לך את התוצאות הטובות ביותר אנו נספק לך מעטפת מושלמת, החל משלב בניית האתר והקמת פלטפורמה ידידותית למנועי החיפוש, דרך ביצוע סקר שוק ומיפוי של מילות מפתח ועד השגת התוצאות הרצויות.

בעזרת הידע והניסיון המקצועיים שלנו, נוכל לעמוד לשירותך וללוות אותך לאורכו של תהליך קידום האתר שלך, בהגדלת היקף פעילותו של העסק ובגיוס לקוחות חדשים.

לקידום אתר אופטימלי, כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר או להשאיר את פרטיך כאן ואנו נשמח לקדם את האתר שלך כל הדרך אל ההצלחה!

לתיאום פגישת ייעוץ…..     09-8800030