מיתוג לעסקים

מדוע אנשים מוכנים לשלם פי שניים יותר על בקבוק קולה מאשר על בקבוק פפסי מקס או RC? ומהי מילת הקסם שיכולה להפוך גם את העסק שלכם לכזה שיהיו מוכנים לשלם עליו יותר?

מילת הקסם, שיוצרת את ההנאה מהמשקה השחור הזה ואת הרצון הבלתי מתפשר שלכם כרגע להשיג בקבוק לעצמכם היא המיתוג.

המיתוג הוא למעשה הרושם הראשוני של העסק. הפרט או הפרטים הראשונים שהלקוחות שלכם קולטים מכם, וזוכרים גם הלאה. זה יכול להיות הצבעים של הלוגו שלכם, שפה ויזואלית שמלווה את הקמפיין הפרסומי שלכם או אתר אינטרנט שמשדר מסר מסוים.

בעולם רווי מסרים ומתחרים, צוות מאיה מדיה ייצור זהות חדשה עבור העסק שלכם: לוגו ייחודי, שפה ויזואלית פשוטה וקולעת והתאמה באופן מדויק לאתר האינטרנט.

איך אנחנו הופכים את העסק למותג נחשק?

כדי להפוך את המותג שלך למשהו מיוחד, השלב החשוב ביותר בדרך הוא ליצור סיפור אישי למוצר או לשירות. הסיפור האישי יוצר ערך עבור הלקוחות שלכם, ואנשים מוכנים לשלם הרבה יותר על מוצרים שהם מעריכים.

קחו לדוגמא את קוקה קולה מיודעתנו. מה הופך את המשקה שערכו התזונתי נושק לרצפה למוצר המועדף לשתיה בקרב צעירים? את ההצלחה הרבה ניתן לזקוף לערכי העל של המותג – חדשנות, כיף, התחדשות ובעיקר שמחה. על ידי שימוש בשפה ויזואלית וקמפיינים ייחודיים מתאימים, הצליחה לשכנע קוקה קולה את קהל הלקוחות שיש כאן בשורה חדשה ומרעננת.

 כך גם אנחנו הופכים את העסק למותג- צוות מאיה מדיה יחקור לעומק את העסק, ולאחר מכן יבנה את הסיפור הייחודי שלו. במקום להציג את המוצר או השירות שלכם כעוד אפשרות לבחירה, העסק שלכם יוכל להתחיל ליצור קשר עם הצרכנים ולהתברג כייחודי ושונה מהמתחרים. נוכל לעשות זאת באמצעות בניית שפה ויזואלית, בניית קמפיין ייעודי ברשתות החברתיות,  ודרכים נוספות שיטו את הלקוח לכיוון המוצרים שלכם.

מה אנחנו יודעים לעשות?

כבר בפגישה הראשונה עם צוות מאיה מדיה תוכלו לעמוד על מכלול היכולות שלנו. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לשאול את השאלות הנכונות במטרה לבנות מותג ייחודי, ולאחר מכן לבחור בדרך המיתוג המועדפת עליכם.

  • פגישת ייעוץ ראשונית
  • עיצוב לוגו אישי וייחודי עבור העסק
  • בניית שפה חזותית התואמת את ערכי העסק
  • בנייה ועיצוב אתר האינטרנט שלכם בהתאם לערכי המותג
  • סרטון תדמית המספר את סיפור המותג שלכם